MTÜ MAANA OSUTAB ERINEVAID TEENUSED

 

Võru vallas tegutseb aastast 2013 erinevaid teenuseid osutav MTÜ Maana. MTÜ Maana on loodud eesmärgiga aidata inimestel oma igapäevaelu tööde ja -tegemistega paremini toime tulla ning neile selles igakülgset abi pakkuda.

 

 

Nimetame siinkohal tegevused ja tööd (teenused), milles meie mittetulundusühing saab abiks olla:

  1. Aia- õuehooldus – muru niitmine, trimmerdamine, okste lõikamine, heki pügamine, õunapuude ja marjapõõsaste lõikamine, lehtede koristamine, talvel lume lükkamine

  2. Küttepuude valmistamine – puude tükeldamine, lõhkumine ja riita ladumine

  3. Sanitaartehnilised tööd – torutööd, boileri puhastamine, wc poti paigaldamine ja remonttööd

  4. Sanitaarremont – korterite, majade sanitaarremont

  5. Pesupesemise teenus – pesu pesemine, kuivatamine, triikimine, parandamine

  6. Tugiisikuteenus – puudega lastele ja täiskasvanutele, asenduskodust elluastujatele

  7. Vabatahtliku seltsilise teenus – hooldekodus või kodus elavale eakale ja erivajadusega inimesele. Oleme teenuse pakkumisel partneriks MTÜ-le Külaliikumine Kodukant. Täpsem info  https://vabatahtlikud.ee/sotsiaal

  8. Pikaajaline kaitstud töö teenus – puuduva töövõimega isikule, kellel on kas raske, sügava või püsiva kuluga psüühikahäire, liitpuue, nägemis-puue või on ta läbi elanud peaajutrauma või ajukahjustust tekitava haiguse. Oleme teenuse pakkumisel partneriks Sotsiaalkindlustusametile. Teenus kestab 01.02.2019-31.12.2020.

Meil on olemas kogu vajalik tehnika – trimmerid, murutraktor, oksakäärid, lehepuhur, mootorsaag, puulõhkumismasin ja auto, millega töömehed ning tehnika vajalikku kohta saavad. Meie töötajad on läbinud vajalikud koolitused ja on seda tööd teinud juba mitu aastat.

 

Pesupesemise teenust ja pikaajalise kaitstud töö teenust osutame Võru vallas Osula külas, aga teisi teenuseid oleme osutanud ja osutame üle Lõuna-Eesti.

 

Kui soovid mõnda meie teenust kasutada või nende kohta rohkem infot saada, siis saada e-kiri aadressile vorumaana@gmail.com või helista 5300 7038 (Reet). MTÜ Maana tegemistest saad lugeda ka meie kodulehel www.maana.ee või Facebookis MTÜ Maana.

 

Võta meiega julgesti ühendust!

MTÜ Maana
Võru maakond, Võru vald, Osula küla
Infotelefon:  53007038